Mazda MX-5 RF

Mazda MX-5 RF – hlavné prvky:

  • Celkom nová farba karosérie: Sivá Machine
  • Skladacia pevná strecha sa otvorí za 13 sekúnd
  • Strechu možno otvárať a zatvárať aj počas jazdy do rýchlosti 10 km/h
  • Voliteľná strecha v dvojfarebnom vyhotovení

 

Výkonné motory SKYACTIVE-G:

  • 1.5 SYACTIV-G s výkonom 131 koní
  • 2.0 SKYACTIV-G s výkonom 160 koní
  • 2.0 SKYACTIV-G s výkonom 160 koní a systémom i-Stop a i-Eloop

 

Mazda MX-5 je zameraná na pôžitok z jazdy.

 

Vďaka spojeniu dizajnu v štýle KODO – duša pohybu a minimalistického dizajnu s vyváženými proporciami z Mazdy MX-5 RF doslova vyžaruje športová jazda. Ľahká karoséria a nádherne prepracovaná skladacia pevná strecha vám prinášajú skutočný zážitok a vzrušenie z jazdy pod holým nebom.

 

Rýchly a živý charakter Mazdy MX-5 RF pridáva na radosti z jazdy a vďaka technológii SKYACTIVE prináša maximálnu hospodárnosť a minimálne emisie.

Pohonné jednotky SKYACTIV

Každý detail Mazdy MX-5 RF bol precízne vyladený. Motory SKYACTIV-G prinášajú okamžitú odozvu na stlačenie pedálu a pôsobivý výkon. Hlboký a chrapľavý zvuk vzbudzuje príjemné pocity a prispieva k nižším emisiám a spotrebe paliva.

 

Skladacia pevná strecha

Skladacia pevná strecha Mazdy MX-5 RF je starostlivo navrhnutá, nádherne spracovaná a vychádza z dizajnového motívu KODO – duša pohybu. Táto pokročilá strecha je voliteľne dostupná v dvojfarebnom vyhotovení a možno ju otvárať počas jazdy (do rýchlosti 10 km/h). Stačí 13 sekúnd a pocítite osviežujúci vánok čerstvého vzduchu, ktorý je základnou esenciou zábavy v športovom automobile.

 

MZD Connect

Infozábavný systém MZD Connect vás neustále spája s okolitým svetom a je dôkazom toho, že pri navrhovaní tohto ikonického vozidla sa nerobili žiadne kompromisy. 

Pozrite si Mazdu MX-5 RF v celej športovej kráse


Farby karosérie sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť