o nás hrdina

Odvaha nás sprevádza na každom kroku našej cesty.

 

Sme tak trochu iný výrobca vozidiel než ostatní. Dôvodom je nielen to, že sme v minulosti museli prekonať mnoho prekážok, ale aj jedinečný spôsob, akým ľudia, ktorí v ​​spoločnosti Mazda pracujú, vnímajú svet. Tam, kde by sa iní držali zažitých konvencií, my ich vnímame ako niečo, čo by sa malo spochybniť, aby sme dosiahli ďalej. Tento spôsob myslenia nám veľmi dobre poslúžil a priviedol nás k niektorým prelomovým technickým riešením, ktoré môžete sami zažiť v každej Mazde, ktorú vyrobíme. Sme hrdí na to, že sme zvolili inú cestu, bez ktorej by sme tak skvelých výsledkov nikdy nedosiahli.

  • Odhodlanie

   Odhodlanie


   Naša bohatá história nám pripravila množstvo prekážok. Avšak vďaka jedinečnému prístupu sme tieto prekážky vnímali ako príležitosť pre zlepšenie a inováciu. Odvaha robiť veci inak nám pomáha vyrábať lepšie autá. Či už sa jedná o dizajn inšpirovaný prírodou po najmodernejšie technológie, naše odhodlanie pozerať sa na veci z inej perspektívy nás robí práve tým, kým sme.

    

   Viac informácií

   Odhodlanie

  • Technológie SKYACTIV

   Technológie SKYACTIV


   Technológie SKYACTIV
   Pri tvorbe našich inovatívnych technológií SKYACTIV sme spochybnili všetky technické konvencie. Od novej konštrukcie spaľovacieho motora, prevodovky a jednotlivých častí podvozku po dizajnový motív s aerodynamickou účinnosťou sme pri premene bežného spôsobu výroby automobilov neponechali kameň na kameni.

    

   Viac informácií

   Technológie SKYACTIV

  • Dizajn "KODO - duša pohybu"

   Dizajn "KODO - duša pohybu"


   Pre dosiahnutie nových a dynamických tvarov naši dizajnéri a inžinieri študovali vývoj pohybu v prírode, aby tak dosiahli dych berúceho motívu "KODO - duša pohybu", ktorý majstrovsky kombinuje pohyb s napätím, eleganciou a ladnými krivkami.

    

   Viac informácií

   Dizajn "KODO - duša pohybu"

  • Systém konektivity

   Systém konektivity


   Aké spojenie by ste mohli nadviazať s vozidlom bez pripojenia? Podľa nás žiadne. Preto považujeme spojenie medzi vodičom a vozidlom za srdce každého vozidla Mazda. Nechceme sa držať zažitých konvencií a zahlcovať vodiča ovládačmi, ktoré ho od jazdného zážitku rozptyľujú, pretože sme presvedčení, že technológie majú jazdu obohatiť.

    

   Viac informácií

   Systém konektivity

  • História

   História


   História nášho "odvážne iného" prístupu je veľmi dlhá - od realizácie výroby rotačného motora a víťazstva v Le Mans po vážení každej súčiastky našich vozidiel za účelom zníženia hmotnosti; nemôžeme inak, než pristupovať ku každej výzve z inej perspektívy. To nás robí tým, čím sme.

    

   Viac informácií

   História

  • Na stiahnutie

   Na stiahnutie


   Objavte rad aplikácií a sťahovaní multimédií pre smartfóny, od podstatných po zábavné. Či už na Mazde jazdíte alebo si ju len chcete obstarať, tieto aplikácie, tapety, šetriče obrazovky a zvonenia vás budú informovať a  zabávať spôsobom, akým to dokáže len Mazda.

    

   Sťahovanie aplikácií

   Šetriče obrazovky, vyzváňacie tóny a tapety

   Na stiahnutie