CX-5

Drive together, spoločná radosť z jazdy

 

Zažite nový rozmer potešenia z jazdy v novej Mazde CX-5. Naše najnovšie  kompaktné SUV s kompletne prepracovaným dizajnom exteriéru aj interiéru poskytuje vynikajúci komfort a pôžitok vodičovi aj jeho spolucestujúcim. Nová Mazda CX-5, navrhnutá a skonštruovaná ako stelesnenie čistej radosti z jazdy, poskytne každému na jej palube intenzívny pocit Jinba Ittai, teda pocit silnej spätosti a jednoty s vozidlom.

 

Vďaka vynovenému dizajnu KODO a bezkonkurenčnej kvalite spracovania pôsobí krásna karoséria v novej žiarivej farbe červená Soul Red Crystal suverénne a odhodlane, kým tichý, priestranný a pedantne vypracovaný interiér, zameraný na človeka, poskytuje maximálny komfort vodičovi aj spolucestujúcim. Ideálne vozidlo na dlhé, zábavné výlety s rodinou a priateľmi. Vďaka vyspelým

bezpečnostným technológiám i-ACTIVSENSE si môže každý užívať relax a radosť na cestách. Podeľte sa o dokonalý pôžitok z jazdy. 

 

 

Nová luxusná farba karosérie červená Soul Red Crystal

Nový projekčný Head Up displej s rozpoznávaním dopravných značiek

Nový dizajn interiéru

Lepšie reakcie na pohyby volantu a lepšia ovládateľnosť vďaka systému G-Vectoring Control.

Systém pohonu všetkých kolies i-ACTIV AWD

Maximálna rýchlosť: 208 km/h*

Zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 9,0 sekundy*

Spotreba paliva: 5,0 – 6,8 l/100 km**

Emisie CO2: 132 – 159 g/km**

 

* Údaje platia pre nový model Mazda CX-5 SKYACTIV-D 2.2 (175 k) s pohonom všetkých kolies AWD a 6-stupňovoumanuálnou prevodovkou

** Minimálne a maximálne hodnoty pre celý modelový rad

Inovácie Zistite, čím je nová Mazda CX-5 taká jedinečná

DIZAJN

Podľa tvorcov vozidiel Mazda musí byť dizajn v harmónii s konštrukčným riešením, aby si vodič mohol za volantom naozaj vychutnať radosť z jazdy a získať pocit spätosti s vozidlom. Nová Mazda CX-5, zrodená z podstaty dizajnu KODO, je akoby plná energie a pohybu; má lepšiu aerodynamiku, lepšie jazdné vlastnosti a lepšiu ovládateľnosť.

Červená Soul Red Crystal je nová žiarivá farba karosérie s hĺbkou a krásou povrchu, akú dokážu vytvoriť len majstri svojho remesla. Táto nová farba, ktorá dáva vyniknúť kráse dizajnu KODO, pôsobí neuveriteľne živo a energicky.

DIZAJN

Nezameniteľný dizajn a špičkový výkon v dokonalej harmónii

VÝKON

Impozantný výkon, pôsobivá úspornosť

INFORMÁCIE A ZÁBAVA

Bezproblémové, intuitívne spojenie s cestou a vaším svetom

VYSPELÉ BEZPEČNOSTNÉ TECHNOLÓGIE

Bezpečnosť, vďaka ktorej si užijete viac radosti pri cestovaní s rodinou.

Galéria Preskúmajte detaily z každej perspektívy

Zobrazený model sa môže líšiť od ponuky v danej krajine. Farby a niektoré prvky exteriéru a/alebo interiéru na obrazovke sa môžu líšiť od skutočného modelu.