“mazda2 cesta” mazda2 červená “celkom nová mazda2” mazda2 2015

Kombinácia potešenia z jazdy a výkonu


Technológia SKYACTIV vám umožní  zabaviť sa v CX-3, pričom sa postará aj o ovládanie, pohodlie a úsporu paliva. Preto si bez ohľadu na to, kam pôjdete, budete môcť vychutnať svižné, citlivé ovládanie a vynikajúcu jazdnú dynamiku.

A s inteligentnými bezpečnostnými funkciami i-ACTIVSENSE, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa kolíziám, si počas sebaistej jazdy môžete vychutnať bezpečnosť, ochranu a pokoj.

  • “mazda2 active driving display”

   Pohon všetkých kolies

   Vďaka nášmu účinnému systému AWD novej generácie si vychutnáte pocit z jazdy Jinba Ittai a silný výkon bez toho, aby ste museli obetovať úsporu paliva.

   Špičkové snímače neustále sledujú podmienky na povrchu vozovky a činnosť vodiča. Inteligentný systém potom prenáša výkon na kolesá s najvyšším ťahom a zabezpečuje dynamickú a stabilnú jazdu.

   Pohon všetkých kolies

  • “mazda2 riadiaca páka” mazda2 interiér “celkom nová mazda2” mazda2 2015 “

   Systém SCBS

   Systém SCBS na prevenciu čelného nárazu v mestskej premávke vám pomôže predísť narazeniu do problému na rušných mestských cestách, preto môžete jazdiť sebaistejšie.
   Na sledovanie priestoru a rýchlosti priblíženia k vozidlu pred vami využíva snímače. Ak zistí pravdepodobnosť kolízie pri nízkej rýchlosti (funguje pri rýchlostiach do 30 km/h), stlačí brzdy a núdzovo zastaví, alebo automaticky zabrzdí a predíde či zmieni náraz.

   Systém SCBS

  • Systém sledovania mŕtveho uhla RVM

   Vďaka systému RVM si v Mazde CX-3 sú zmena jazdných pruhov a cúvanie omnoho bezpečnejšie. Na skenovanie vozidiel vo vzdialenosti do 50 metrov používa snímače a ak niektoré z áut vojde do vášho mŕtveho uhla, upozorní vás naň zvukovým signálom a blikajúcimi ukazovateľmi vo vonkajších spätných zrkadlách. Ak sa pri cúvaní dostanete do nebezpečnej blízkosti iných vozidiel, systém RVM vás na to upozorní. Keď sa priestor za vami uvoľní, alarm sa vypne a umožní vám ďalej bezpečne cúvať.

   Systém sledovania mŕtveho uhla RVM

  • MZD Connect

   Head Up Dispej v hornej časti krytu ukazovateľov zobrazuje informácie o vozidle vo výške očí, preto sa môžete naďalej sústrediť na cestu pred sebou.

   Kruhový HMI  ovládač alebo  7” farebný navigačný displej umožňujú dva spôsoby ako jednoducho olvádať a mať jednoduchý prístup ku komunikácii, informáciám, zábave.

   MZD Connect