Aplikácie

Aplikácie

Využite aplikáciu.

Aplikácia My Mazda 

 

My Mazda je najpohodlnejší spôsob, ako mať prehľad o všetkých dôležitých dokumentoch a informáciách o vozidle Mazda. Poskytuje všetky informácie od servisnej histórie až po záručné informácie na jednom mieste.

 

Aplikácia My Mazda ponúka jednoduchý prístup k dôležitým dokumentom majiteľa vozidla, plánovanie servisných prehliadok a vyhľadávanie predajcov Mazda prostredníctvom vášho smartfónu alebo tabletu. Okrem toho ponúka prístup k príručkám k vozidlám a jednoduchým videonávodom k niektorým funkciám vášho vozidla.

 

Môžete dostávať praktické upozornenia na termíny ročnej údržby vozidla a informácie o nevybavených servisných položkách a dieloch, ktorých výmenu možno zvažujete.

 

Navyše môžete priamo z aplikácie volať asistenčnú službu.

 

Ak vás zaujímajú ďalšie informácie, pozrite si video o službe My Mazda.

 

Kto môže používať aplikáciu My Mazda?


Ak ste súkromným majiteľom vozidla Mazda, ste oprávnený/á vlastniť účet v službe My Mazda – prístup k nemu je možný prostredníctvom tejto webovej stránky alebo aplikácie. Na registráciu je potrebné vytvoriť si účet v službe My Mazda. Trvá to len pár minút.  Poznámka: Služba My Mazda v súčasnosti nie je k dispozícii pre firemných a fleetových zákazníkov.

 

Je k dispozícii pre zariadenia so systémami iOS (Apple) aj Android a registrácia vám zaberie len pár minút. 


AppStore   Google play