Nová Mazda CX-5 SUV

Nový pohľad na potešenie z jazdy

Nová Mazda CX-5. Štýlový, prémiový dizajn KODO s vyváženými proporciami ponúka pôžitok a komfort z jazdy pre cestujúcich aj pre vodiča.

Nový pohľad na potešenie z jazdy

Nová Mazda CX-5. Štýlový, prémiový dizajn KODO s vyváženými proporciami ponúka pôžitok a komfort z jazdy pre cestujúcich aj pre vodiča.

Nová Mazda CX-5 je navrhnutá a vyrobená tak, aby jazda v nej bola pre vodiča oslavou. Hovoríme tomu Jinba-Ittai. K potešeniu z jazdy teraz ešte prispieva systém G-Vectoring Control, ktorý zlepšuje ovládateľnosť a presnosť reakcií na pohyby volantu, čo eliminuje únavu a pomáha zachovať plnú kontrolu nad vozidlom.

Informujte ma

Udržte si náskok. Zaregistrujte sa a zistite viac o novom modelu Mazda CX-5, ponúkajúcom nový pohľad na radosť z jazdy.

Informujte ma

Udržte si náskok. Zaregistrujte sa a zistite viac o novom stredne veľkom SUV Mazda CX-5, ponúkajúcom nový pohľad na radosť z jazdy.

Človek v centre pozornosti

Každý detail vnútri vozidla prirodzene harmonizuje s osobnosťou vodiča. Celá kabína, od kľučiek dverí až po sedadlá, je navrhnutá tak, aby sa vozidlo s vodičom navzájom ideálne dopĺňali.

Človek v centre pozornosti

Každý detail vnútri vozidla prirodzene harmonizuje s osobnosťou vodiča. Celá kabína, od kľučiek dverí až po sedadlá, je navrhnutá tak, aby sa vozidlo s vodičom navzájom ideálne dopĺňali. Interiér navyše pôsobí na zmysly nezameniteľnou úrovňou kvality a remeselného majstrovstva.

Pokročilá úroveň bezpečnosti

Zámerom automobilky Mazda je, aby si všetci vodiči mohli za každých podmienok vychutnať jazdu s absolútnou istotou.

Pokročilá úroveň bezpečnosti

"Zámerom automobilky Mazda je, aby si všetci vodiči mohli za každých podmienok vychutnať jazdu s absolútnou istotou. To je i dôvod, prečo je nová Mazda CX-5 vybavená najnovším systémom pohonu všetkých kolies i-ACTIV, ktorý zdokonaľuje jazdné schopnosti vozidla v každom počasí. Pokročilé bezpečnostné technológie i-ACTIVSENSE zasa chránia vodiča a cestujúcich pri najrôznejších situáciách počas jazdy.
Medzi bezpečnostné technológie patrí adaptivný tempomat (MRCC) s funkciou Stop and Go; adaptívne LED reflektory (ALH) vhodné do viacerých svetelných podmienok či pokročilý systém na prevenciu čelného nárazu v mestskej premávke (SCBS) s detekciou chodcov."

Projekčný Head Up displej

Projekčný Head Up displej pre vodiča poskytuje dôležité informácie týkajúce sa dopravnej situácie a bezpečnosti, ktoré sa prakticky zobrazujú v zornom poli vodiča.

Projekčný Head Up displej

Projekčný Head Up displej pre vodiča poskytuje dôležité informácie týkajúce sa dopravnej situácie a bezpečnosti, ktoré sa prakticky zobrazujú v zornom poli vodiča. Pritom sa priamo na čelné sklo pred vodičom premietajú údaje ako rýchlosť, navigačné pokyny, dopravné značky a výstrahy poskytované pokročilými technológiami aktívnej bezpečnosti i-ACTIVSENSE od spoločnosti Mazda. Vodič vďaka tomu nemusí odvrátiť zrak od cesty ani otáčať hlavou, čím sa dodatočne zvyšuje bezpečnosť jazdy, ako aj úroveň dôvery medzi vozidlom a vodičom.

Dizajn

Z nového modelu Mazda CX-5 vyžaruje výrazná sofistikovanosť a sila dizajnu KODO, kamkoľvek sa pozriete

Dizajn

Z nového modelu Mazda CX-5 vyžaruje výrazná sofistikovanosť a sila dizajnu KODO, kamkoľvek sa pozriete – od výrazného, prémiového zovňajška, oživeného krásnou novou červenou farbou Soul Red Crystal, až po priestranný, humanocentrický, vyspelejšie pôsobiaci interiér, poskytujúci cestujúcim komfort a vodičovi ideálnu polohu za volantom. Je to skrátka majstrovské dielo, ktoré poteší každého.

Technológia

Jazda v novém modeli Mazda CX-5 je úžasná nielen pre vodiča, ale aj pre jeho spolucestujúcich. Konštruktéri spoločnosti Mazda vyladili moderné technológie SKYACTIV tak, aby sa vozidlo správalo na ceste ešte vyspelejšie...

Technológia

Jazda v novém modeli Mazda CX-5 je úžasná nielen pre vodiča, ale aj pre jeho spolucestujúcich. Konštruktéri spoločnosti Mazda vyladili moderné technológie SKYACTIV tak, aby sa vozidlo správalo na ceste ešte vyspelejšie a agilnejšie. Vďaka systému G-Vectoring Control nová Mazda CX-5 lepšie reaguje na pohyby volantu a je lepšie ovládateľná. Nechýbajú ani moderné technológie vrátane bezpečnostných funkcií i-ACTIVSENSE a systému konektivity a infozábavy MZD Connect.

CX-5
CX-5
CX-5

Výkon

Za volantom nového modelu Mazda CX-5, ponúkajúcej nový pohľad na radosť z jazdy, zažijete ešte intenzívnejší pocit prepojenia medzi vozidlom a vodičom.

Výkon

Za volantom nového modelu Mazda CX-5, ponúkajúcej nový pohľad na radosť z jazdy, zažijete ešte intenzívnejší pocit prepojenia medzi vozidlom a vodičom.

Inovatívne motory SKYACTIV

Motory Mazda ponúkajú vynikajúci výkon v spojení s nízkou spotrebou paliva. 2,0-litrové a 2,5-litrové benzínové motory v novom modeli Mazda CX-5 sa vyznačujú skvelou výkonovou rezervou, podobne ako tichý a upranejší, no pritom výkonný 2,2-litrový naftový motor SKYACTIV-D.

CX-5

Zobrazený model sa môže líšiť od ponuky v danej krajine. Farby a niektoré prvky exteriéru a/alebo interiéru na obrazovke sa môžu líšiť od skutočného modelu.