Vyhrajte MX-5 RF s plnou nádržou na týždeň

Ako súťažiť?

 

Stačí vyplniť súťažné kartičku, ktorú budú v období autosalóne roznášať hostesky Mazda.

 

 

Obdobie súťaže

Súťaže sa môžete zúčastniť vyplnením súťažné kartičky v období Bratislavského autosalóne 24. - 29. 4. 2018.

 

Podmienky súťaže

 

Súťaž je časovo vymedzená pravidlami propagačnej súťaže „Vyhrajte Mazdu MX-5 RF s plnou nádržou na celý týždeň“ a bude prebiehať od 24.04.2018 do 29.4.2018. Do súťaže sa môžu zapojiť v období od 24.04.2018 do 29.4.2018 tí, ktorí vyplní súťažní kartičku počas bratislavského autosalónu a vhodia ju do súťažného boxu.

 

Vozidlo bude odovzdané výhercovi súťaže v sídle autorizovaného predajcu vozidiel značky MAZDA v Bratislave. Výhru v podobe zapožičania vozidla MX-5 RF si môže výherca uplatniť v období od 7.5.2018 do 4.6.2018 a to po vzájomnej dohode s kontaktnou osobou zo značky Mazda Motor Logistics Europe NV so sídlom v Bratislave.

 

Detailné podmienky užívania vozidla, vrátane zodpovednosti medzi výhercom a spoločnosťou Mazda, sú definované na tejto internetové stránke pod buttonom „Podmienky používania vozidla"

 

V prípade, že si výherca súťaže odmietne vozidlo prevziať alebo odmietne akceptovať „Podmienky používania vozidla“, výhercovi súťaže zaniká akýkoľvek nárok na danú cenu alebo na akúkoľvek kompenzáciu.

 

V prípade, že výherca súťaže nemá oprávnenie viesť vozidlo alebo nespĺňa požiadavky stanovené v „Podmienkach používania vozidla“, ktoré sa nachádzajú na internetovej stránke https://www.mazda.sk/mazda-spirit/mx-5-na-vikend-s-plnou-nadrzi/ môže byť vozidlo odovzdané a používané príbuzným v priamom rade alebo manželom / manželkou, ak tieto požiadavky spĺňajú. V takomto prípade sa príbuzný v priamom rade alebo manžel / manželka, ktorému bolo vozidlo odovzdané bude považovať za výhercu vozidla.

 

Spoločnosť Mazda si vyhradzuje právo zmeny modelu vozidla v akcii „Vyhrajte Mazdu MX-5 RF s plnou nádržou na celý týždeň“. Spoločnosť Mazda sa zároveň zaväzuje že odovzdá výhercovi vozidlo v minimálne rovnakej finančnej hodnote.

 

Minimálna vedomosti o Mazdě 6

 

Mazda6 je skonštruovaná tak, aby si ju vodič dokázal vychutnať bez ohľadu na stav cestnej komunikácie, čas v priebehu dňa či poveternostné podmienky. Najmodernejšie bezpečnostné technológie i-ACTIVSENSE pracujú v dokonalej harmónii v snahe o dosiahnutie čo najdokonalejšej schopnosti auta vnímať okolitý priestor. Šoférovanie auta nebolo nikdy bezpečnejšie a príjemnejšie. Nová Mazda6 vám dopraje pocit dokonalej sebaistoty vďaka projekčnému Head Up displeju zobrazujúcemu informácie na čelnom skle, systému inteligentnej rýchlostnej asistencie, ktorý dokáže automaticky regulovať rýchlosť vozidla v súlade s meniacimi sa dopravnými obmedzeniami, ako aj schopnosti zobrazovať priestor v rozsahu 360 stupňov v záujme dosiahnutia dokonalého prehľadu o dianí okolo vozidla. Multimediálny systém MZD Connect odteraz ponúka 8-palcovú obrazovku s vysokým rozlíšením.

 

Športová a elegantná nová Mazda6 sa vyznačuje nízkym profilom, dramatickejšie tvarovanými spojlermi, atraktívnymi LED svetlometmi a sofistikovane pôsobiacou mriežkou chladiča. Za vizuálnu príťažlivosť a prepracovaný charakter vďačí vyspelej technológii lakovania spoločnosti Mazda, TAKUMI‑NURI, ktorá dizajnu KODO dáva každú príležitosť na to, aby sa ukázal v celej svojej kráse a zvýraznil každú jednu krivku tohto nádherného vozidla. Úplne nový interiér, ktorý vás obklopuje, je zosobnením modernej elegancie vďaka použitým semišovým materiálom a koži*. Každý prémiový detail zvyšuje mieru komfortu a umocňuje zážitok z jazdy.