Spoznajte platformu My Mazda

Portál pre súkromných vlastníkov vozidiel Mazda

My Mazda je personalizovaná platforma pre súkromných vlastníkov vozidiel Mazda. Umožňuje Vám udržiavať na jednom mieste všetky dôležité dokumenty, ktoré sa spájajú s vlastníctvom Mazdy – manuály, servisnú históriu a servisný plán, pomocné materiály a záručné informácie. Služba je dostupná na desktope a ako mobilná aplikácia. Vstúpte ako hosť a oboznámte sa s výhodami platformy My Mazda.

Registrovať účet My Mazda
Registrovať účet My Mazda

Ako sa zaregistrovať:

 • 1

  Ak ste súkromný vlastník vozidla Mazda, môžete sa jednoducho zaregistrovať na registračnej stránke. Nezaberie Vám to viac ako pár minút.

 • 2

  Zadajte platnú e-mailovú adresu. Použite tú istú adresu, ktorú ste poskytli predajcovi pri kúpe Vášho vozidla Mazda.

 • 3

  Zadajte vaše PSČ alebo VIN kód. VIN kód, ktorý pozostáva zo 17 číslic, nájdete v registračných dokumentoch k Vášmu vozidlu.

 • 4

  Vyplnením Vašich údajov týkajúcich sa účtu dokončíte nastavenie svojho profilu. Po úspešnej registrácii sa môžete bližšie oboznámiť s platformou My Mazda.

Ostaňte v spojení s platformou My Mazda kdekoľvek ste

Ostaňte v spojení s platformou My Mazda kdekoľvek ste

Neváhajte a stiahnite si aplikáciu My Mazda pre Android alebo iOS. Je to pohodlný spôsob na prístup k dôležitým dokumentom majiteľa vozidla, plánovanie servisných prehliadok a vyhľadávanie predajcov Mazda prostredníctvom vášho smartfónu alebo tabletu.

Stiahnite si aplikáciu