Pútavá zvnútra i zvonku

 

Hladké športové kontúry a svalnatý vzhľad Mazdy2 vyjadrujú dynamický dizajn „KODO – duša pohybu“ v celej karosérii vozidla. Jej naklonený a vyvážený postoj pripomína šprintéra na štartovej čiare pripraveného uvoľniť množstvo energie.


Vnútro štýlového interiéru dýcha špičkovým spracovaním, vyznačuje sa ergonomickým dizajnom a zahŕňa technologické inovácie – výsledkom je pocit jednoty s vozidlom.

  • “mazda2 interiér” mazda2 sedadlo vodiča “celkom nová mazda2” mazda2 2015 “mazda2 prístrojová doska”

   Interiér kabíny zameraný na vodiča

   Nová Mazda má ergonomické ovládacie prvky a displeje umiestnené okolo vodiča. Funkcie ako MZD Connect* navodzujú silný pocit jednoty s vozidlom.


   Vďaka lepšiemu rozloženiu pedálov a nastaviteľnému volantu a sedadlám sa ľahšie hľadá ideálna jazdná poloha. A takisto sme vytvorili viac priestoru v oblasti ramien a rozšírili stredovú konzolu. (*K dispozícií od výbavy Attraction.)

   Interiér kabíny zameraný na vodiča

  • “mazda2 interiér” mazda2 sedadlo vodiča červená “celkom nová mazda2” mazda2 2015 “mazda2 prístrojová doska” mazda2 červená

   Inovatívny, štýlový dizajn

   Pripravte sa na odjazd. Po usadení do športového a štýlového interiéru novej Mazdy2 si všimnete, že sa podobá na kabínu lietadla.


   Ukazovatele majú tvar prístrojovej dosky v kokpite a doska je rozložená ako krídlo lietadla. Ešte aj otvory klimatizácie majú vzhľad turbínového motora so žiariacimi líniami a pripomínajú pocit prúdenia vzduchu.

   Inovatívny, štýlový dizajn

  • “mazda2 reflektory” mazda2 svetlá LED “celkom nová mazda2” mazda2 2015 “mazda2 predok” mazda2 červená

   LED reflektory

   Nová Mazda2 je vybavená LED reflektormi zloženými zo štyroch častí, ktoré sú umiestnené na okrajoch svetiel v tvare krídla a vyhotovené v chrómovej úprave – je to stelesnenie vitality a dynamického pohybu.

   Nízko posadené LED reflektory majú ohromujúci, takmer dravý záblesk cez deň, a preniknú aj najtemnejšou nocou, vďaka čomu ponúkajú vynikajúcu viditeľnosť a rozsah (k dispozícií od výbavy Revolution).

   LED reflektory

  • “mazda2 5 dvere” mazda2 červená “celkom nová mazda2” mazda2 2015 “mazda2 kolesá” mazda2 krídlové zrkadlo

   Športové zliatinové disky kolies

   Celé vozidlo vyjadruje športovosť a dynamický pohyb. Modely Attraction a vyššie majú 15” zliatinové disky kolies a modely Revolution Top sa môžu pochváliť ostro kontrastujúcimi 16” zliatinovými diskami.  Z oboch variácií vyžaruje sila a pevnosť, ktorú dopĺňa pevný atletický postoj celkom novej Mazdy2.

   Športové zliatinové disky kolies

  Zobrazený model môže byť odlišný od ponuky v SR. Farby a niektoré prvky exteriéru a/alebo interiéru na obrazovke sa môžu líšiť od skutočného modelu.