Mazda CX-3 2018

Krása v pohybe s dizajnom KODO

 

So svojimi prekrásne vyváženými proporciami dizajnu KODO - Duša pohybu, vytvarovanou karosériou a športovým, ale kultivovaným vzhľadom je Mazda CX-3 moderným SUV pre aktívnych a progresívnych ľudí, ktorí milujú dynamický štýl a úžasný dizajn, a to najmä v brilantne jasnej novej farbe Soul Red Crystal.

 

Od výraznej prednej mriežky chladiča a chrómových detailov až po 18“ zliatinové disky kolies*, lesklé čierne stĺpiky** a zadné LED kombinované svetlá* vyžaruje z modelu Mazda CX-3 energia a krása v pohybe ešte skôr, než nasadnete a začnete jazdiť. Vďaka najkvalitnejším materiálom a výnimočnému remeselnému spracovaniu dosiahnete dokonalé potešenie z každej jazdy a pocit prepojenia s vozidlom.

 

* Dostupné vo výbave Revolution

** Dostupné od výbavy Challenge

  • Dizajn KODO novej generácie

   Dizajn KODO novej generácie

   Mazda CX-3 priťahuje pohľady všade, kde sa objaví. Dizajn KODO sa vyvinul, takže vozidlo vyzerá lepšie, kultivovanejšie a modernejšie. Úžasný športový profil sa vyznačuje množstvom pútavých detailov – od charakteristickej mriežky chladiča s ôsmymi lištami a LED zadnými kombinovanými svetlami*, ktoré zvýrazňujú dizajn charakteristických krídel, až po elegantnú, ostrú a vytvarovanú karosériu a 18“ zliatinové disky kolies*.

    

   * Dostupné vo výbave Revolution

   Dizajn KODO novej generácie

  • Soul Red Crystal

   Soul Red Crystal

   Soul Red Crystal je nová farba, ktorá dáva vyniknúť kráse tvarov tvoriacich dizajn KODO modelu Mazda CX-3. Soul Red Crystal, odvodená od pôvodnej, kultovej červenej farby Soul, pôsobí na karosérii ešte živšie, hlbšie a ligotavejšie pri prechode vozidla z tieňa do svetla. Môže za to technológia lakovania Takumi Nuri, využívajúca tri vrstvy laku.

   Soul Red Crystal

  • Interiér

   Interiér

   Pokojný, príjemný priestor, ktorý stimuluje zmysly, a bez rozptýlenia, aby ste sa mohli sústrediť na potešenie z jazdy. Takto bol navrhnutý interiér. Všade naokolo si užijete pocit jednoty, vytvorený usporiadaním farieb a materiálov do zón. Tmavosivá farba je použitá na prístrojovej doske a paneloch dverí so semišovou kožou*, čím zdokonaľuje sofistikovanú atmosféru. 

    

   * Súčasť štandardnej výbavy pre kožené čalúnenie sedadiel

   Interiér

  • Celokožené sedadlá

   Kožené čalúnenie sedadiel

   Kožené sedadlá* v čiernej alebo bielej farbe s elektrickým nastavovaním krásne ladia s vnútorným farebným motívom, najmä s tmavosivou prístrojovou doskou a panelmi dverí, ktoré zdokonaľujú vzhľad a pocit z mimoriadne kvalitných detailov a elegancie.

    

   * Dostupné vo výbave Takumi Plus a Revolution Top

   Kožené čalúnenie sedadiel

  • Flexibilný interiér

   Flexibilný interiér

   Víkend mimo domu? Plánujete veľký nákup? Životná dovolenka? Mazda CX-3 je taká všestranná, že ľubovoľnú výzvu zvládne s ľahkosťou, aby zohľadňovala váš neustále sa meniaci životný štýl. Keď potrebujete väčší priestor pre batožinu, zadné sedadlá môžete sklopiť do roviny v pomere 60/40, a vytvoriť tak dodatočný flexibilný priestor. Stačí sa iba pobaliť.

   Flexibilný interiér

  • 18” zliatinové disky kolies

   18” zliatinové disky kolies

   Štýl karosérie podľa dizajnu KODO vylepšujú najnovšie 18“ zliatinové disky kolies* s lúčmi, ktoré zvyšujú šírku pozitívnej línie smerujúcej od stredu k okraju disku. Nielenže sa zdajú dlhšie, disky kolies vyzerajú väčšie a zvýrazňujú pohyb a hĺbku. Žiarivý lesk lúčov vyzdvihuje chrómované detaily exteriéru. 

    

   * Dostupné vo výbave Revolution

   18” zliatinové disky kolies

  • Predná mriežka chladiča

   Predná mriežka chladiča

   Mazda CX-3 má zdokonalený dizajn a vzhľad s ôsmimi lištami usporiadanými v pároch s tenkou a výraznou hrúbkou. Zdôrazňuje ostrý, vytvarovaný štýl karosérie, ktorý vyjadruje dospelejší, kultivovanejší výraz, väčšiu hĺbku a kvalitný vzhľad.

   Predná mriežka chladiča

  Zobrazený model sa môže líšiť od ponuky v danej krajine. Farby a niektoré prvky exteriéru a/alebo interiéru na obrazovke sa môžu líšiť od skutočného modelu.

   

  Hodnoty emisií CO2 v kombinovanom režime*:
  141 g/km pre 2,0-litrový benzínový motor SKYACTIV-G s výkonom 121 koní, 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a pohonom 2WD 

  140 g/km pre 2,0-litrový benzínový motor SKYACTIV-G s výkonom 121 koní, 6-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom 2WD

  160 g/km pre 2,0-litrový benzínový motor SKYACTIV-G s výkonom 150 koní, 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a pohonom AWD 

  152 g/km pre 2,0-litrový benzínový motor SKYACTIV-G s výkonom 150 koní, 5-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom AWD 

  114 g/km pre 1,8-litrový naftový motor SKYACTIV-D s výkonom 115 koní, 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a pohonom 2WD 

  126 g/km pre 1,8-litrový naftový motor SKYACTIV-D s výkonom 115 koní, 6-stupňovou manuálnou prevodovkou a pohonom AWD 

  137 g/km pre 1,8-litrový naftový motor SKYACTIV-D s výkonom 115 koní, 6-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom AWD

  * Vozidlá sú homologizované v súlade s novou metodikou typových skúšok podľa nariadenia WLTP (EÚ) 2017/1151; Nariadenie (ES) 715/2007.

  Kvôli zaisteniu porovnateľnosti sú uvádzané hodnoty NEDC stanovené v súlade s vykonávacím predpisom (EÚ) 2017/1153.

  Údaje o spotrebe paliva vychádzajú z oficiálnych testov regulovaných Európskou úniou realizovaných v laboratórnych podmienkach. Poskytujú sa výlučne na účely porovnania a nemusia odzrkadľovať výsledky dosahované pri reálnej jazde.