Mazda CX-3 SVP 2018

Výkon a charizma s dodatočným štýlom a bezpečnosťou

Žite život naplno s modelom Mazda CX-3 Takumi, s ktorým je radosť jazdiť. Vďaka vynikajúcemu ovládaniu, štýlovému dizajnu KODO – duša pohybu a energickej osobnosti je naše kompaktné SUV plné charakteru a dodatočných funkcií, ktoré maximalizujú potešenie z jazdy.

Je určené pre každého, kto miluje štýlovú jazdu. Za našou špeciálnou edíciou Mazda CX-3 Takumi so športovými 18“ zliatinovými diskami kolies, zatmavenými oknami a automatickými, elektricky sklopnými zrkadlami sa budú ľudia otáčať na každom kroku. Miluje kľukaté cesty a teší sa na mesto – s inteligentnými funkciami i-ACTIVSENSE, ako sú zadné parkovacie senzory na ľahké parkovanie, stierače čelného okna s dažďovým senzorom, automatické zapínanie/vypínanie exteriérových svetiel a vyhrievané predné sedadlá. S navigačným systémom MZD-Connect Mazda* vždy nájdete cestu a s DAB rádiom si môžete vychutnať zábavu pri každom dobrodružstve.

* K dispozícii ako voliteľná výbava

18” zliatinové disky kolies

18” zliatinové disky kolies zdokonaľujú športový štýl a mestský vzhľad, potláčajú aj hluk od cesty a zaisťujú priľnavosť a agilitu pre toto kompaktné SUV.  

Jednoduché parkovanie

Parkujte s istotou aj v úzkych priestoroch pomocou zadných parkovacích senzorov, ktoré vás upozornia na prekážky za vozidlom, ktoré ste možno nezbadali. A keď vypnete zapaľovanie, vonkajšie spätné zrkadlá sa automaticky sklopia. Parkovanie bude úplne bez stresu. 

Bezpečnosť

Keď dve praktické funkcie fungujú automaticky, môžete si užiť jazdu. Stierače s dažďovým senzorom sa zapnú, keď začne pršať, takže predné sklo zostane čisté. Po zotmení sa rozsvietia svetlomety spolu s ostatnými exteriérovými svetlami a osvetlia cestu. * Pre verziu Takumi nie sú k dispozícii zadné LED kombinované svetlá.

Zadné zatmavené okná

So zatmavenými sklami na dvoch zadných oknách je vzhľad štýlovejší a jazda vzadu bezpečnejšia a diskrétnejšia.

* Pre verziu Takumi nie sú k dispozícii chrómové kryty vonkajších zrkadiel.

Vyhrievané predné sedadlá

Keď sa ochladí, vychutnajte si každú jazdu v pohodlí s vyhrievanými prednými sedadlami a tromi nastaveniami na reguláciu teploty podľa vašich preferencií.

MZD-Connect

Užite si svet noviniek, zábavy a pripojenia s digitálnym rádiom DAB, ktoré je súčasťou nášho informačno-zábavného systému MZD-Connect a použite náš intuitívny navigačný systém Mazda* s 2D a 3D mapami a rôznymi možnosťami trasy.

* K dispozícii ako voliteľná výbava.

Testovacia jazda

Pozrite sa, ako vyzerá štýlová Mazda CX-3 na ceste.

* Pre verziu Takumi nie sú k dispozícii predné a zadné LED kombinované svetlá.

* Vozidlá sú homologizované v súlade s novou metodikou typových skúšok podľa nariadenia WLTP (EÚ) 2017/1151; Nariadenie (ES) 715/2007. Kvôli zaisteniu porovnateľnosti sú uvádzané hodnoty NEDC stanovené v súlade s vykonávacím predpisom (EÚ) 2017/1153.