Mazda CX-3 SVP 2018

Stvorené pre čistú radosť z jazdy

V našom jedinečnom modeli Mazda CX-3 v limitovanej edícií Takumi Plus zažijete skutočný zážitok z jazdy. Dizajn interiéru aj exteriéru na vás zapôsobí. Naše kompaktné SUV je navrhnuté od základov aby vás nadchlo - či už svojím charakterom alebo funkciami, ktoré maximalizujú potešenie z jazdy. Z kvalitne vyhotoveného interiéru vyžaruje pozornosť detailom a pocit zjednotenia. Naše štýlové SUV strednej veľkosti bolo postavené tak, aby ste si užili pocit z jazdy a zároveň vo vás vyvolalo silný pocit prepojenia s vozidlom - Jinba Ittai . 

Mazda CX-3 Takumi Plus je postavená podľa dizajnu KODO – duša pohybu, vďaka ktorému vyniká kvalitou aj úrovňou remeselného spracovania. S dokonalými prvkami výbavy, vrátane mimoriadne kvalitných 18“ lesklých zliatinových diskov kolies, sedadiel Deep Red s koženým čalúnením Nappa a adaptívnym tempomatom MAZDA bude každá jazda niečím zvláštna.

 

Interiér zameraný na človeka

Luxusný a skutočne pohodlný interiér kabíny bol prepracovaný a zdokonalený na novú úroveň. Budete mať pocit, že je navrhnutý priamo pre vás, akoby bol časťou vášho tela. Napomáhajú tomu i sedadlá Deep Red s koženým čalúnením Nappa, ktoré zaisťujú vysoký komfort.

Sedadlá Deep Red s koženým čalúnením Nappa

Vychutnajte si komfort a štýl vo vysoko kvalitných kožených sedadlách Deep Red čalúnených kožou Nappa. V luxusnej kabíne si jazdu užije vodič aj cestujúci. Prvky z čisto bielej farby dopĺňajú dizajn interiéru zameraný na človeka.

Elektricky ovládané sedadlá s pamäťovou funkciou

Elektricky ovládané sedadlá s pamäťovou funkciou zdokonaľujú pohodlie a zaisťujú čo najlepšiu polohu tela pri každej jazde. Jednoduchým stlačením tlačidla sa sedadlo kedykoľvek presunie do vašej obľúbenej prednastavenej polohy.

Dodatočný dotyk elegancie

Dizajn interiéru spája biele dekoračné panely a biele vnútorné obloženie dverí, ktoré ladí s čisto bielymi prvkami na sedadlách Deep Red čalúnených kožou Nappa. Výsledkom je čistá elegancia, ktorá poteší oko a uvoľní myseľ.

18” lesklé zliatinové disky kolies

18” zliatinové disky kolies zdokonaľujú športový štýl a mestský vzhľad. Okrem skvelého štýlu tak dizajnové kolesá zaisťujú priľnavosť a agilitu pre toto kompaktné SUV.

Adaptívny tempomat MAZDA

Podporuje vodiča pri udržiavaní konštantnej rýchlosti a bezpečnej vzdialenosti od vozidla vpredu, takže dlhé jazdy po diaľnici budú menej únavné a príjemnejšie.

Skúšobná jazda

Vyskúšajte, ako štýlová Mazda CX-3 Takumi Plus jazdí na ceste a prečo je mimoriadne výkonná.

* Vozidlá sú homologizované v súlade s novou metodikou typových skúšok podľa nariadenia WLTP (EÚ) 2017/1151; nariadenie (ES) 715/2007. Kvôli zaisteniu porovnateľnosti sú uvádzané hodnoty NEDC stanovené v súlade s vykonávacím nariadením (EÚ) 2017/1153.