Ikonický a najpredávanejší roadster – stvorený pre čistý pôžitok z jazdy

 

Športová Mazda MX-5 vám vyrazí dych ešte skôr, než si sadnete za jej volant. Teraz je dostupná v našej novej, úžasne živej farbe Soul Red Crystal, ktorá dokáže dokonale vyjadriť krásu a kvalitu modelu MX-5 s očarujúcim dizajnom KODO – duša pohybu. Hneď ako si do Mazdy MX-5 sadnete, pocítite jej vzrušujúci potenciál a pochopíte, čo znamená čisté potešenie z jazdy.


Naša oceňovaná technológia SKYACTIV a „gramová stratégia“ sú zárukou toho, že kompaktná a ľahká Mazda MX-5 dokáže priniesť dokonalé vzrušenie z jazdy – a s ním jedinečný pocit jednoty medzi vami a vozidlom, ktorý nazývame Jinba Ittai. Všetko ešte vylepšuje inovatívny zabudovaný informačno-zábavný systém MZD Connect a bezpečnostné funkcie i-ACTIVSENSE, ktoré fungujú ako rozšírenie vašich zmyslov.

 

 

Športový roadster ponúka veľa zábavy a moderné technológie

Nízka spotreba a vynikajúci výkon

Moderné technológie pre konektivitu a zábavu

Vyspelé bezpečnostné funkcie i-ACTIVSENSE

Maximálna rýchlosť: 214 km/h*

Zrýchlenie: z 0 na 100 km za 7,3 sekundy*

Spotreba paliva:  6,0 l/100 km**

Emisie CO2: 139 g/km**

 

* Platí pre motor Skyactiv-G160.

** Platí pre motor Skyactiv-G130.

Ocenenia Víťazné ocenenia za inovatívny dizajn

Mazda MX-5 rozšírila svoju zbierku ocenení o prestížny titul od britského časopisu What Car?, ktorý ju v rámci každoročného udeľovania cien What Car? Awards vyhlásil najlepším kabrioletom.

Mazda MX-5 je kratšia, nižšia a širšia ako  predchádzajúci model.

 

Dynamické proporcie v kombinácií s najkratšími prevismi karosérie a najnižšie položeným ťažiskom v histórií modelu odrážajú jednoznačne schopnosť Mazdy MX-5 priniesť radosť z jazdy. Dizajn v štýle „KODO: duša pohybu“ je originálny a moderný.

Štvrtá generácia legendárnej MX-5 vyhrala cenu „Red Dot: Best of the Best“, najvyššie ocenenie v súťaži za výnimočne prevratný dizajn, ktoré tento rok získalo len 1,6 % prihlásených. Línie a tvary dizajnu KODO vyjadrujú potláčanú energiu a atletickú povahu „pohybu“ vozidiel Mazda.

Vlastnosti Zistite, čím je Mazda MX-5 taká výnimočná

Farby Pozrite si farebnú škálu z každej strany

Galéria Preštudujte si podrobnejšie detaily z každej perspektívy

car
car

upquote Keď jazdíte v Mazde, nikdy nie ste sami. Auto a vodič v dokonalej harmónii. downquote

My Mazda Portál pre súkromných vlastníkov vozidiel Mazda

Spoznajte aplikácii My Mazda

 

My Mazda je personalizovaná platforma pre súkromných vlastníkov vozidiel Mazda. Umožňuje Vám udržiavať na jednom mieste všetky dôležité dokumenty, ktoré sa spájajú s vlastníctvom Mazdy – manuály, servisnú históriu a servisný plán, pomocné materiály a záručné informácie. Služba je dostupná na desktope a ako mobilná aplikácia.

 

Dozvedieť sa viac

Zobrazené modely sa môžu líšiť od ponuky v SR. Farby a niektoré prvky exteriéru a/alebo interiéru sa na obrazovke môžu líšiť od skutočného modelu. Uvedené hodnoty spotreby paliva vychádzajú z výsledkov oficiálnych skúšok regulovaných EÚ v laboratórnych podmienkach. Uvádzame ich len na účely porovnania a nemusia zodpovedať vašim aktuálnym jazdným výsledkom.

 

** „Systém varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu“ .