Legendárny najpredávanejší roadster – vytvorený pre čistú radosť z jazdy

 

Ohromujúci vzhľad a dokonalé proporcie ultra športovej Mazdy MX-5 robia z tejto evolúcie dizajnu KODO – duša pohybu obzvlášť príjemnú pastvu pre oči. Pri posadení sa do tohto dvojsedadlového vozidla pocítite závan vetra a zažijete čistú radosť z jazdy, pre ktorú bola MX-5 stvorená.

Naša oceňovaná technológia SKYACTIV a „boj o každý gram“ dbajú na to, aby toto kompaktné a ľahké športové vozidlo ponúkalo úžasný pocit z jazdy – vytvorením dôverného vzťahu Jinba-Ittai medzi vami a MX-5. A zabudovaný inovatívny systém zábavy a informácií MZD Connect s bezpečnostnými funkciami i-ACTIVSENSE funguje ako predĺženie vášho vlastného tela.

 

 

Športový roadster ponúka veľa zábavy a moderné technológie

Nízka spotreba a vynikajúci výkon

Moderné technológie pre konektivitu a zábavu

Vyspelé bezpečnostné funkcie i-ACTIVSENSE

Maximálna rýchlosť: 214 km/h*

Zrýchlenie: z 0 na 100 km/hod za 7,3 sekundy*

Spotreba paliva:  6,0 l/100 km **

Emisie CO2: 139 g/km **

 

* Platí pre motor Skyactiv-G160.

** Platí pre motor Skyactiv-G130.

Ocenenia Víťazné ocenenia za inovatívny dizajn

Mazda MX-5 rozšírila svoju zbierku ocenení o prestížny titul od britského časopisu What Car?, ktorý ju v rámci každoročného udeľovania cien What Car? Awards vyhlásil najlepším kabrioletom.

Mazda MX-5 je kratšia, nižšia a širšia ako  predchádzajúci model.

 

Dynamické proporcie v kombinácií s najkratšími prevismi karosérie a najnižšie položeným ťažiskom v histórií modelu odrážajú jednoznačne schopnosť Mazdy MX-5 priniesť radosť z jazdy. Dizajn v štýle „KODO: duša pohybu“ je originálny a moderný.

Štvrtá generácia legendárnej MX-5 vyhrala cenu „Red Dot: Best of the Best“, najvyššie ocenenie v súťaži za výnimočne prevratný dizajn, ktoré tento rok získalo len 1,6 % prihlásených. Línie a tvary dizajnu KODO vyjadrujú potláčanú energiu a atletickú povahu „pohybu“ vozidiel Mazda.

Vlastnosti Pozrite sa, vďaka čomu je toto auto výnimočné

Farby Pozrite si farebnú škálu z každej strany

Galéria Preštudujte si podrobnejšie detaily z každej perspektívy

car
car

upquote Keď jazdíte v Mazde, nikdy nie ste sami. Auto a vodič v dokonalej harmónii. downquote

My Mazda Portál pre súkromných vlastníkov vozidiel Mazda

Spoznajte aplikácii My Mazda

 

My Mazda je personalizovaná platforma pre súkromných vlastníkov vozidiel Mazda. Umožňuje Vám udržiavať na jednom mieste všetky dôležité dokumenty, ktoré sa spájajú s vlastníctvom Mazdy – manuály, servisnú históriu a servisný plán, pomocné materiály a záručné informácie. Služba je dostupná na desktope a ako mobilná aplikácia.

 

Dozvedieť sa viac

Zobrazené modely sa môžu líšiť od ponuky v SR. Farby a niektoré prvky exteriéru a/alebo interiéru sa na obrazovke môžu líšiť od skutočného modelu. Uvedené hodnoty spotreby paliva vychádzajú z výsledkov oficiálnych skúšok regulovaných EÚ v laboratórnych podmienkach. Uvádzame ich len na účely porovnania a nemusia zodpovedať vašim aktuálnym jazdným výsledkom.