”mazda mx-5” mazda štýlová “celkom nová mazda mx-5” dizajn mazda “mazda dizajn kodo – duša pohybu”

Neodolateľne štýlový výzor s ešte silnejším charakterom

 

Najnovšia podoba modelu MX-5 s dizajnom KODO si vás získa na prvý pohľad aj na prvý dotyk. Z našej najnovšej farby karosérie Soul Red Crystal vyžaruje živosť a energia, ktorá dokonale vyjadruje silu ukrytú pod kapotou modelu MX-5. Jej elegantné proporcie a hladké kontúry, prechádzajúce z exteriéru do interiéru, pôsobia dojmom kontinuity a jednoty.


Štýlový interiér sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania, od športových sedadiel až po intuitívne ovládacie prvky v priestore vodiča. Mazda MX-5 je stvorená pre čistý pôžitok z dynamickej jazdy.

  • ”celkom nová mazda mx-5” mazda zhora nadol “mazda športové vozidlo" mazda uhladený dizajn “mazda vzhľad karosérie” dizajn kodo

   Klasický dizajn kabrioletu

   Mazda MX-5 má klasický profil ľahkého športového kabrioletu s dlhou, nízkou kapotou a dozadu posunutými sedadlami.


   Kompaktné proporcie, stabilný postoj a aerodynamické krivky modelu MX-5 sú prísľubom čistého pôžitku z jazdy a vzrušujúcich spoločných dobrodružstiev.

   Klasický dizajn kabrioletu

  • “mazda MX-5 interiér” mazda MX-5 červené sedadlo vodiča “celkom nová mazda MX-5

   Jinba Ittai – pocit jednoty

   Je ťažké opísať ten pocit spätosti s vozidlom, ktorý zažijete, keď si sadnete za volant Mazdy MX-5. Dizajn interiéru stiera vizuálne hranice medzi vnútorným priestorom a exteriérom. Vytvára pocit dokonalej jednoty, akoby ste bolis vozidlom odjakživa zrastení.

    

   Horné panely obloženia dverí majú rovnakú farbu ako karoséria, takže sa zdá, akoby zovňajšok plynule prechádzal do kabíny.

   Jinba Ittai – pocit jednoty

  • ”celkom nová mazda mx-5” mazda kožená úprava “mazda volant” mazda interiér “jinba ittai”

   Dizajn volantu

   Čierny kožený veniec s červeným prešívaním je príjemný na dotyk. Tvar volantu je navrhnutý tak, aby dokonale padol do ruky, vďaka čomu môžete vozidlo pohotovo a ľahko ovládať aj na kľukatých cestách.


   Ovládacie spínače sú umiestnené v pohodlnom dosahu prstov na ramenách volantu so saténovou chrómovou povrchovou úpravou.*


   * K dispozícii vo všetkých modeloch okrem výbavy Emotion.

   Dizajn volantu

  • "celkom nová mazda mx-5" mazda vzhľad zadnej časti "mazda koncové svetlá" dizajn kodo

   Dizajn zadných partií

   Vydúvajúce sa svalnaté boky a vystupujúce zadné blatníky pôsobia robustne, kým vyhladené rohy karosérie v kombinácii s podkasanými bočnými panelmi vytvárajú dojem napnutých svalov.


   Pri zachovaní dizajnovej čistoty a jednoduchosti sa nám podarilo zväčšiť dĺžku aj hĺbku batožinového priestoru, ktorý je vďaka tomu lepšie využiteľný.

   Dizajn zadných partií

  Zobrazené modely sa môžu líšiť od ponuky v SR. Farby a niektoré prvky exteriéru a/alebo interiéru sa na obrazovke môžu líšiť od skutočného modelu. Uvedené čísla MPG vychádzajú z výsledkov oficiálnych skúšok regulovaných EÚ v laboratórnych podmienkach. Uvádzame ich len na účely porovnania a nemusia zodpovedať vašim aktuálnym jazdným výsledkom.