„Mazda3 SVP“

Skutočný zážitok z jazdy

 

Sadnite si za volant modelu Mazda3 Takumi a zažite ten pocit, keď vodič a vozidlo splynú v jedno. Vďaka našej humanocentrickej filozofii a vylepšeným technológiám SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS podvozok reaguje aj na najjemnejšie povely, čo umocňuje pocit Jinba Ittai.

 

Mazda3 Takumi je vybavená mnohými bezpečnostnými funkciami i-ACTIVSENSE. Vďaka systému SCBS na prevenciu čelného nárazu v mestskej prevádzke, systému rozpoznávania dopravných značiek a zadnej kamere bude šoférovanie a parkovanie v meste hračkou.

 

Kým vy si vychutnávate jazdu, spríjemňovanú systémom infozábavy a konektivity MZD Connect, Mazda3 Takumi púta pozornosť všade, kde sa objaví. Za svoju atraktivitu vďačí oceňovanému dizajnu KODO a športovým 18” tmavým zliatinovým diskom kolies, ktoré umocňujú jej dynamický zjav.

 


Športové 18” tmavé zliatinové disky kolies

Zadná kamera

Bezkľúčové zamykanie Smart Card

Farebný Head Up displej 

Inovácie Zistite, čím je Mazda3 Takumi taká výnimočná

DIZAJN

Vďaka výrazným, svalnatým krivkám karosérie a štýlovým 18” tmavým zliatinovým diskom kolies vyzerá športovo ladená Mazda3 Takumi ako šelma pripravená dravo vyraziť vpred, dokonca aj keď stojí. Dizajn KODO – duša pohybu je vyjadrený výraznými krivkami, ktoré prechádzajú aj do luxusného, komfortného interiéru. Ergonomicky riešený interiér vychádza z našej humanocentrickej filozofie, ktorá stavia na prvé miesto potreby človeka. Vďaka farebnému Head Up displeju, systému MZD Connect a zadnej kamere budete mať všetko pod kontrolou.

DIZAJN

Športová elegancia

VÝKON

Dokonalé ovládanie

INFORMÁCIE A ZÁBAVA

MZD Connect: vždy dobrá nálada a spojenie so svetom

VYSPELÉ BEZPEČNOSTNÉ TECHNOLÓGIE

Stále v bezpečí a pohodlí

Zobrazený model sa môže líšiť od ponuky v danej krajine. Farby a niektoré prvky exteriéru a/alebo interiéru na obrazovke sa môžu líšiť od skutočného modelu.