CX-5

Interiér, z ktorého vyžaruje čistý luxus

 

Mazda CX-5 je naše najsofistikovanejšie rodinné SUV, zvnútra aj zvonka. Kabína zameraná na človeka vyvoláva dojem otvorenosti, luxusu a pohodlia s dodatočným prvkom kultivovanosti v každom detaile dizajnu KODO – od nádherného dreveného obloženia až po kožené čalúnenie Nappa. Pocit priestrannosti a kvality zvýrazňuje bezrámové vnútorné spätné zrkadlo, prvotriedne čierne čalúnenie stropu a prešívaný volant s chrómovým lemom.* Pôžitok z jazdy zdokonaľuje systém MZD Connect, náš inovatívny informačno-zábavný systém.

 

Výrazný, zmyselný a plasticky vymodelovaný vzhľad ešte vylepšuje náš najnovší odtieň Soul Red Crystal. Pri lakovaní sa využíva technológia Mazda Takumi Nuri. Vďaka dizajnu KODO je z modelu Mazda CX-5 SUV, ktoré sa cíti ako doma na ceste do opery aj na nespevnenej horskej ceste. Vyžaruje z neho krása aj energia, účel aj osobnosť. Zvoľte si dobrodružstvo. Každé bude zvláštne.

 

* Dostupné vo výbave Takumi Plus.

  • Vyrobené pre vás – pre lepšiu a bezpečnejšiu jazdu

   Vyrobené pre vás – pre lepšiu a bezpečnejšiu jazdu

   V spoločnosti Mazda vždy začíname myšlienkou na vás a zvolením najprirodzenejšej polohy sedadiel, pedálov, ovládacích prvkov a volantu. Keď sa cítite pohodlne, zdokonalí sa pôžitok z jazdy Jinba Ittai. Cestujúci budú milovať jazdu rovnako ako vy. Zdokonalená aerodynamika a izolácia potláčajú hluk. Priatelia a rodina si užijú pohodlie a relax na zadných sedadlách, rovnako ako vy za volantom.

   Vyrobené pre vás – pre lepšiu a bezpečnejšiu jazdu

  • Odhaľte krásu s odtieňom Soul Red Crystal

   Odhaľte krásu s odtieňom Soul Red Crystal

   Soul Red Crystal dáva vyniknúť kráse tvarov a textúr tvoriacich dizajn KODO modelu Mazda CX-5. Odtieň Soul Red Crystal, odvodený od pôvodnej, kultovej červenej farby Soul, pôsobí na karosérii ešte živšie, hlbšie a ligotavejšie pri prechode vozidla z tieňa do svetla. Môže za to technológia lakovania Takumi Nuri s tromi vrstvami laku.

   Odhaľte krásu s odtieňom Soul Red Crystal

  • Luxusný interiér

   Luxusný interiér

   Stačí len jeden pohľad dovnútra Mazdy CX-5, aby ste spoznali precízne remeselné spracovanie a dôraz na detail. Očaria vás naše najkvalitnejšie materiály vrátane dreveného obloženia v celej kabíne a koženého čalúnenia sedadiel Nappa, ktoré zaručuje štýlový komfort. 


   Luxusný interiér

  • Športové zliatinové disky kolies

   Športové zliatinové disky kolies

   Vďaka novému dizajnu KODO bol elegantný tvar 19-palcových zliatinových diskov kolies s nádhernými proporciami zdokonalený o jasný lak s kontrastným tmavým odtieňom.*

   * Dostupné vo výbave Takumi Plus.

   Športové zliatinové disky kolies

  • MZD Connect

   MZD Connect

   Systém MZD Connect uľahčuje pripojenie k vášmu svetu a zároveň si môžete vychutnať jazdu. Pocit spojenia je v Mazde CX-5 zosilnený.

   Navigáciu a komunikáciu možno ovládať pomocou jednoducho dostupnej 7-palcovej farebnej dotykovej obrazovky, hlasovými povelmi alebo intuitívnym ovládačom multimédií. Pripojte sa k telefónu, aby ste zostali v kontakte prostredníctvom sociálnych médií, využívajte textové správy a jednoducho nalaďte digitálne rádio DAB alebo internetové stanice.

   MZD Connect

  Dizajnová filozofia KODO Umenie v pohybe

  Skutoční znalci japonského princípu „menej je viac“ vedia, že cieľom Mazdy CX-5 je vytvoriť jednoduchú, ale elegantnú podobu. Zvýraznenie nášho doposiaľ najsofistikovanejšieho dizajnu a prepracovanej mohutnej karosérie vozidla vidno v jednej čistej línii z prednej časti do zadnej, čím sa vytvára pretrvávajúci dojem rýchlosti. Výsledkom je auto, ktoré kombinuje funkciu a húževnatosť SUV s tým, o čom sme presvedčení, že je živým dielom umenia. Zistiť viac

  Zobrazený model sa môže líšiť od ponuky v danej krajine. Farby a niektoré prvky exteriéru a/alebo interiéru na obrazovke sa môžu líšiť od skutočného modelu.