CX-5

Užite si bezstarostnú jazdu od jari do zimy.

 

Naše ikonické SUV skonštruované v jazyku Kodo ponúka nielen ohromujúci exteriér a interiér, ale aj vypracované bezpečnostné technológie.

 

Užívajte si jazdu od jari do zimy a doprajte si veľa zážitkov a kilometrov. S novou Mazdou CX-5 teraz získate aj palivo na rok ZDARMA!

 

Chcete jazdiť rok zadarmo? Neváhajte vyplniť kontaktný formulár a využite túto jedinečnú ponuku.

Akcia palivo na rok zadarmo

 

Využite našu limitovanú ponuku Mazdy CX-5 s akciou "Palivo na rok zadarmo".
Užite si plno zážitkov z ciest po celý rok a náklady na tankovanie nechajte na nás.

 

Priemerný nájazd zo systémov Mazda ESK (Slovensko) Vážený priemer predajného mixu (Slovensko) Priemerná cena palív podľa auto.sme.sk 26/11/2018 Priemerné náklady na 1 rok 1. natankovanie Príspevok na palivo
Popis Priemer za 365 dní Priemer za 100 km Cena Vrátanie DPH 1. nádrž Príspevok
Mazda CX-5 19 054 km 6,95 l 1,3 € 1 724 € 60 l 1 664 €

Akcia Palivo na rok zadarmo sa vzťahuje len na model Mazda CX-5 a nie je možné ju kombinovať s ostatnými akciami Mazda.
Akcia platí od 3.12.2018 do 31.3.2019 alebo do vypredania zásob. Spoločnosť Mazda si vyhradzuje právo na zmenu akcie.

  • Projekčný Head Up display

   Projekčný Head Up display

   Naše vyspelé bezpečnostné technológie i-ACTIVSENSE vám navyše poskytnú radosť z jazdy vďaka pocitu Jinba Ittai. Nová Mazda CX-5 obsahuje najnovší adaptívny tempomat Mazda a viacfarebný projekčný Head Up displej s funkciou rozpoznávania dopravných značiek, vďaka ktorej sa rýchlostné obmedzenia a iné dopravné značky zobrazujú priamo pred vodičom na čelnom skle.

   Projekčný Head Up display

  • Systém i-Activ AWD

   Systém i-Activ AWD

   Ďalším príkladom toho, ako sa snažíme umocniť spätosť vodiča s vozidlom, sú naše inteligentné bezpečnostné technológie i-ACTIV AWD. Na základe údajov z 27 senzorov systém vyše 200-krát za sekundu vypočítava rôzne nastavenia, aby vodičovi pomáhal rozpoznávať potenciálne nebezpečenstvá, vyhýbať sa kolíziám tam, kde je to možné, a znižovať závažnosť nehôd, keď sa im nedá zabrániť.

   Systém i-Activ AWD

  • Adaptívne LED reflektory

   Adaptívne LED reflektory

   Adaptívne LED reflektory vozidiel Mazda boli vyvinuté v snahe o ideálnu viditeľnosť pri jazde v noci. Zaisťujú príjemnú a bezpečnú jazdu bez stresu pre vás a ostatných účastníkov premávky vďaka trom jedinečným funkciám: neoslňujúce diaľkové svetlá detegujú polohu vozidla pred vami alebo protiidúce vozidlo a vypínajú sekcie svietidiel LED. Stretávacie svetlá so širokým lúčom zabezpečujú, že LED svetlá osvetľujú obidve strany vozovky svetlom so širším rozptylom, aby umožnili osvetlenie križovatiek a odbočiek. Diaľničný režim zvyšuje viditeľnosť na diaľku zvýšením optickej osi reflektorov.

   Adaptívne LED reflektory

  • 360° Top View monitor

   360° Top View monitor

   S novým 360° Top View monitorom už parkovanie a manévrovanie v meste nie je výzvou. Vďaka štyrom kamerám a ôsmim senzorom môžete sledovať obvod celého vozidla. Ak je pri cúvaní alebo vychádzaní z garáže vozidlo blízko prekážky, zaznie výstražný tón. Pri parkovaní môžete využiť funkciu pohľadu na oblasť okolo vozidla zhora, nielen pohľad na oblasť vpredu alebo vzadu.

   360° Top View monitor