CX-5_SVP

Vyššia úroveň radosti a potešenia z jazdy

Oslávte a zdokonaľte svoju individualitu v luxusnom štýle v novej Mazde CX-5 Takumi. Dizajn je navrhnutý tak, aby vozidlo zaujalo v meste, pri lyžiarskych zjazdovkách aj na dlhých rodinných výletoch. Nič iné vás tak neodlíši, ako toto špeciálne vydanie SUV strednej triedy.

Znova sa zamilujete do šoférovania. Vďaka nášmu najnovšiemu ocenenému dizajnu KODO – duša pohybu a inovatívnej technológii Skyactiv bude každá jazda v novej Mazde CX-5 Takumi nezabudnuteľná aj s množstvom špeciálnych funkcií a veľkorysých vylepšení. Bezpečnosť, pohodlie a výrazný dizajn vozidla boli zdokonalené, aby sa zintenzívnilo potešenie z jazdy Jinba Ittai, vrátane LED svetlometov a štýlových 19-palcových zliatinových diskov kolies. Jazdite v najlepšom aute z najlepších.

Automatické otvorenie a zatvorenie dverí batožinového priestoru

S praktickou funkciou elektrického ovládania môžete dvere batožinového priestoru otvárať a zatvárať automaticky.* Môžete ich otvárať zvnútra vozidla pomocou tlačidla na diaľkovom ovládači Smart alebo pomocou tlačidla na samotných dverách batožinového priestoru. * Dostupné vo výbave Revolution.

Pozoruhodné 19” zliatinové disky kolies

Urobte dojem všade kam sa vydáte S našou špeciálnou edíciou 19-palcových zliatinových diskov kolies sa odlíšite a zvýrazníte športový rodokmeň a štýl novej Mazdy CX-5 Takumi.

Vyššia bezpečnosť pre príjemnejšiu jazdu

Vychutnajte si dodatočnú bezpečnosť a ochranu s vylepšenými funkciami i-ACTIVSENSE, vrátane 360° Top View Monitora, ktorý zjednoduší parkovanie v meste, ďalej systému adaptívneho predného osvetlenia (AFS) pre ľahšiu jazdu v noci, výkonných LED svetlometov a systému SCBS na prevenciu čelného nárazu v mestskej prevádzke (pri cúvaní), ktorý zabráni kolízii pri nízkych rýchlostiach počas cúvania (SCBS R).

Vyšší luxus

Náš pokročilý interiér inšpirovaný dizajnom KODO – duša pohybu poskytuje väčší luxus, pohodlie a sofistikovanosť. Vo výbave je prémiový kožený volant a vyhrievané predné sedadlá, ktoré vás zohrejú v zimných mesiacoch.

Testovacia jazda

Objavte väčší luxus, komfort a čisté potešenie z novej Mazdy CX-5 Takumi na ceste.

*Vozidlá sú homologizované v súlade s novou metodikou typových skúšok podľa nariadenia WLTP (EÚ) 2017/1151; nariadenie (ES) 715/2007. Kvôli zaisteniu porovnateľnosti sa uvádzajú hodnoty NEDC stanovené v súlade s vykonávacím nariadením (EÚ) 2017/1153.