Mazda3

Predĺžená záruka

15. júna. 2016
12571 novinky
seats

Vážení zákazníci,
v snahe neustáleho zlepšovania našich popredajných služieb Vám chceme priblížiť pravidlá v posudzovaní platnosti záruky na Vaše vozidlo Mazda.

Je možné, že Vám k Vášmu vozidlu Mazda boli v rokoch 2010 – 2011 vydané Záručné podmienky predĺženej záruky poskytovanej dealerom a poistené spoločnosťou CarGarantieVersicherungs AG, z ktorých mohlo vyplývať, že platnosť predĺženej záruky (poistenej spoločnosťou CarGarantieVersicherungs AG) je podmienená vykonaním servisnej údržby Vášho vozidla Mazda v našej sieti autorizovaných servisov.

Spoločnosť Mazda chce týmto oznámením potvrdiť svoju doterajšiu praxi, a to skutočnosť, že spoločnosť Mazda ako ani jej zmluvní partneri neodmietajú platnosť záruk len na základe skutočnosti, že servisná údržba bola vykonaná mimo siete autorizovaných servisov. Preto vedzte, že ak v budúcnosti využijete služby autorizovaných alebo nezávislých servisov, platí, že výber servisu nemá vplyv na platnosť záruky na Vaše vozidlo Mazda, okrem prípadu, že servis bude vykonané neodborne a v rozpore s postupmi a odporúčaniami výrobcu. Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že podmienkou platnosti predĺženej záruky je riadne servisovanie Vášho vozidla Mazda podľa pokynov výrobcu v riadnych servisných intervaloch a používanie kvalitných náhradných dielov. Pre účely vykonania opravy alebo servisnej údržby naďalej odporúčame navštíviť servis značky Mazda, ktorý dokonale pozná Vaše vozidlo Mazda a je v jeho vlastnom záujme postarať sa o Vašu pretrvávajúcu spokojnosť.

Pre bližšie informácie sa s dôverou obráťte na svojich dealerov, ktorí sú pripravení zodpovedať Vaše otázky.

S pozdravom,
Mazda Motor LogisticsEurope NV, organizačná zložka
Pripravené v spolupráci s Protimonopolným úradom SR

Najčastejšie čítané články

Mazda3: Príbeh úspechu pokračuje

24. marca. 2014 | 13042 novinky

- Kompaktný model značky Mazda získal cenu Red Dot...

Predĺžená záruka

15. júna. 2016 | 12571 novinky

Vážení zákazníci,v snahe neustáleho zlepšovania na...

Spoločnosť Mazda predstaví v Ženeve tri modely

01. februára. 2017 | 11112 novinky

Leverkusen, 1. februára 2017. Spoločnosť Mazda sa...

Tri ocenenia Red Dot 2015 pre tri nové Mazdy

01. apríla. 2015 | 10066 novinky

- tento rok sa uznania od prestížneho dizajnového...