hero

KODO Design

Čo je dizajn „KODO – Duša pohybu“?

 

Vyšportovaná karoséria so silným základom. Elegantné krivky, ktoré naznačujú skrytý charakter. Vzhľad, z ktorého vyžaruje šarm a sofistikovanosť, ktoré Vám v okamihu vyrazí dych.

Týmito slovami by sa dali dokonale vystihnúť vozidlá s naším dizajnérskym štýlom KODO. Nový dizajnérsky štýl dizajn „KODO – duša pohybu“ posúva športovú rýdzosť a nadšenie z dizajnu vozidiel Mazda na novú úroveň.

Dizajn s dušou Pozrite sa, ako ožíva KODO

Od prvých kriviek na hlinenom modeli až po konečný dizajn. KODO je dušou pohybu. Pozrite sa, ako je tento unikátny dizajn použitý pri formovaní našich vozidiel.

Úplne nová Mazda6. Rozhovor s hlavným dizajnérom Tamatani-sanom

Vozidlá Mazda sú známe pôžitkom z jazdy, ako aj výnimočným vzhľadom. Príťažlivý, dynamický a silný – nový dizajnérsky štýl spoločnosti Mazda KODO inšpirovaný pohybom zvierat vníma pohyb ako východisko a vytvára vo vozidle pocit pohybu aj vtedy, keď sa nepohybuje. Spoznajte našu filozofiu dizajnu vo filme.

Link to Car Section

Pôvod dizajn „KODO – duša pohybu“ . Stvárnenie pohybu živých tvorov v prírode.

video

Have a look at Mazda’s new signature and distinctive vitality.

car

TAKERI Concept Car

car

TAKERI Concept Car

Na základe elegantnej krásy našich koncepčných vozidiel SHINARI a TAKERI, ktoré boli prvými vozidlami s naším dizajnérskym štýlom KODO, symbolizuje úplne nová Mazda6 ohromnú silu, dravosť a húževnatosť vozidiel Mazda. Naša najnovšia dizajnérska inšpirácia pochádza od jestvujúcich športových foriem v prírode – naše vozidlá stvárňujú pohyb a vyjadrujú rýchlosť a pružnosť až do najmenšieho detailu.

Úžasne vypracovaný dizajn karosérie. Pôsobivé tvary, ktoré upozorňujú na silu a dravosť.

kodo

TAKERI Concept Car

Charakteristická mriežka chladiča v tvare krídel, nápadné nárazníky a dozadu klesajúca kabína naznačujú výkon ukrytý pod kapotou úplne novej Mazdy6. Reflektory LED zvýrazňujú vyspelý a sebavedomý prístup tohto vozidla. Štyri nové farby karosérie – červená Soul metalíza, modrá Reflex Mica, šedá Meteor Mica, čierna Jet Mica – poskytujú väčší kontrast a dizajn, ktorý má hlbší význam.

Dômyselný a harmonický dizajn interiéru. Nádherné tvary sa stretávajú s intuitívnou funkčnosťou.

video

Discover a spacious, comfortable cabin full of outstanding functionality

Úplne nový interiér úplne novej Mazdy6 zameraný na vodiča ponúka v interiéri rovnako veľa úžasných detailov ako zvonku a dosahuje čistý, ucelený vzhľad a rozloženie ovládacích prvkov, aby bol intuitívnejší ako kedykoľvek predtým.
 
Skombinujte ho s vysokokvalitným vzhľadom vonkajších kľučiek dverí z lešteného hliníka, radiacej páky a ľahkých tvarovaných sedadiel a vychutnajte si pohodlie a spracovanie, ktoré by ste čakali od sedanu.

Video úplne novej Mazdy6 Nasadnite a nechajte sa očariť vozidlom, ktoré posúva hranice.

Spoznajte ohromujúcu eleganciu a úžasnú silu úplne novej Mazdy6 v našom vynikajúcom videu s úplne novou Mazdou6 a skvelou hudbou svetoznámych čelistov Tiny Guovej a Rushada Eggleston.

Link to Car Section