MZD Connect

Vždy bezpečné pripojenie

 

Úplne nová Mazda3 je vybavená systémom s neuveriteľnými možnosťami pripojenia, ktorý vám poskytuje bezpečný kontakt s vonkajším svetom, a to bez toho, aby odpútaval vašu pozornosť od cesty. Rozsiahla škála služieb online, ktoré sú k dispozícii cez smartfón, zahŕňa internetové rozhlasové stanice z celého sveta, textové správy, Facebook a Twitter. To je len pár najlepších funkcií systému.

Infozábava od spoločnosti Mazda

Komunikácia

 

Aj keď ste v aute sami, vaša rodina, priatelia a kolegovia sa s vami môžu spojiť, nech idete kamkoľvek. Teraz máte celý svet na dosah ruky. 

Zábava

 

Hudba, správy, šport, súbory podcast alebo diskusné rádio – je tu všetko a ľahko sa to ovláda. Prístup k požadovanému programu získate jednoducho podľa výziev na displeji.

Navigácia

 

Ak si kúpite nové vozidlo Mazda vybavené satelitnou navigáciou, prvé tri roky budete dostávať aktualizácie máp zadarmo. Či už cestujete na rodinnú dovolenku, idete na služobnú cestu alebo si chcete iba odskočiť na kávu, vďaka navigačnému systému vo vozidle vždy ľahko trafíte do cieľa.

Nastavenia

 

Vychutnávajte si najvyššiu úroveň pohodlia a dobrého pocitu prispôsobením možností a nastavení v celom systéme podľa osobných preferencií a potrieb.

Aplikácie

 

Najlepšiu možnú skúsenosť s novým systémom pripojenia získate, ak využijete dostupné aplikácie, ktoré vám umožnia prispôsobiť si nastavenia a zlepšiť spotrebu paliva vozidla.

Zákaznícka podpora

 

Kliknutím sem sa dozviete ďalšie informácie o možnostiach pripojenia systému, o kompatibilite telefónu a zistíte, ako si aktualizovať a nastaviť navigačné zariadenie.

 

Môžete si pozrieť aj časť s najčastejšími otázkami na webovej stránke www.JCISupport , na ktorej nájdete odpovede a riešenia akýchkoľvek systémových problémov. Prípadne sa nás môžete obrátiť priamo e-mailom.