servisy mazda

Prečo na servis využiť predajcu Mazdy?

V Mazde sa nestaráme len o vaše auto, ale aj o vás – nášho zákazníka. Využitie servisu u predajcu Mazdy značí profesionálny servis za konkurencieschopné ceny. Pre vaše auto to znamená radosť z jazdy, spoľahlivosť, bezpečnosť a priaznivú predajnú hodnotu. 

 

Prehľadné ceny

Náš mechanik s vami vopred prediskutuje cenu servisu – takže vás nič neprekvapí, pretože ju budete poznať vopred – vrátane náhradných dielov, olejov, kvapalín a DPH. Po servise vás bude informovať o akýchkoľvek servisných potrebách alebo údržbe, ktoré môžete očakávať v budúcnosti.

Školenie a vybavenie

Naši mechanici sa pravidelne zúčastňujú na najnovších technologických školeniach na zabezpečenie účinnej údržby a diagnostiky. Zároveň investujú do špeciálne navrhnutých nástrojov a diagnostického vybavenia. Mechanici Mazdy dbajú na aktualizovanie svojich znalostí o technických informačných systémoch s cieľom poskytnúť vám ešte lepší servis.

 

Elektronická servisná knižka

Všetky rutinné servisné úkony vykonané predajcami Mazdy sa bezpečne uložia do systému Elektronickej servisnej knižky. Predchádzame tým falošným záznamom, zvyšujeme hodnotu pri opätovnom predaji a znamená to aj to, že si vždy môžete pozrieť celú servisnú históriu vozidla.

 

Servis Mazdy zapadá do vášho harmonogramu

Naši predajcovia sa postarajú o to, aby rezervácia najbližšieho servisu zapadala do vášho časového harmonogramu. Nenecháme vás čakať. A ak je k dispozícii, ponúknu vám aj náhradné vozidlo.

Tomu hovoríme servis. A čo vy?

Objavte My Mazda

Aplikácia My Mazda je pohodlná cesta ako mať všetky dôležité informácie o vlastníctve vašej Mazdy na jednom mieste – sledovať servisný plán a nájsť najbližšieho dílera Mazda. V aplikácií nájdete aj elektronický manuál k vášmu vozidlu a niekoľko užitočných inštruktážnych videí. Zároveň vás My Mazda upozorní  na pravidelnú ročnú prehliadku a výmenu opotrebovaných položiek na vozidle. Prístup do aplikácie My Mazda je možný len pre súkromných vlastníkov vozidiel Mazda. 

Zistiť viac