#

Záruka od výrobcu


Pri kúpe nového vozidla u predajcu Mazdy získate aj komplexnú záruku od výrobcu. Zahŕňa:

  • záruku na nové vozidlo na dobu 3 rokov alebo do najazdenie 100 000 km podľa toho, ktorá skutočnosť nastane skôr;
  • záruku na na lak a proti povrchovej vonkajšej korózii a kovových častí na dobu 3 rokov  bez ohľadov na najazdené kilometre;
  • záruku na lakované vonkajšie kovové častí karosérie na ich prederavenie v dôsledku zhrdzavenia na dobu 12 rokov bez ohľadu na najazdené kilometre (pre model Mazda BT-50 je 6-ročná záruka bez ohľadu na najazdené kilometre)
  • výhodu prenosu záruky od výrobcu na nasledovných majiteľov.Viac informácií o záruke od výrobcu nájdete u predajcu Mazdy alebo v informačnej brožúre o záruke.

 

Voliteľná predĺžená záruka

 

Riadenia vozidla má byť radosť. S voliteľným rozšírením záruky preto hodťe starosti za hlavu. Svoje auto môžete chrániť pred neočakávanými opravami hlavných dielov nad rámec pôvodnej záruky od výrobcu - a to po dobu ďalších dvoch rokov alebo do najazdenia 150 000 km (podľa toho, ktorá skutočnosť nastane skôr).

 

Pre predĺženie záruky platia špeciálne podmienky: Záruku je možné predĺžiť počas 3ročnej záručnej doby od výrobcu a pokiaľ nebolo na vozidle najazdených viac než 60 000 km. Viac informácií získate u svojho predajcu Mazda alebo v informačnej brožúre o záruke

 

Predĺžená záruka 1 rok2 roky
Mazda2 180 EUR 262 EUR
Mazda3, Mazda CX-3 193 EUR 283 EUR
Mazda6, Mazda5, MX-5, CX-5 245 EUR 371 EUR
Mazda CX-9 532 EUR 830 EUR

Uvedené ceny sú doporučené a uvedené s DPH.

Potrebujete rýchlu odpoveď?